, ,

Vnější filtr TETRA Tec EX 800 Plus

2 790 

Vnější filtr s 5 různými filtračními médii. Výkon: 790 l / h.

Není skladem

Katalogové číslo: 1102 Kategorie: , ,

Podrobnosti:
Vhodný pro akvária o objemu 100 – 300 l.

NIžší spotřeba energie o 35% oproti původním filtrům. Menší ztráta třením / méně hluku – nové hadice a přípojky, včetně předfiltru.
Vylepšené těsnění proti protékání (zploštělé těsnění oproti O kroužku). Vylepšené připojovací ventily proti protékání. Nové startovací tlačítko proti protékání– nový těsnící systém (startovací tlačítko se už také nezasekává ve spodní poloze).

Řada vnějších akvarijních filtrů Tetra EX Plus obsahuje 3 modely určené pro akvária o objemu do 500 litrů (EX 600, EX 800, EX 1200)
Výkonné a tiché
Připraveny k použití a dodávány s 5 různými filtračními médii: Tetra CR keramické filtry, kroužky, Tetra BF Biologická filtrační pěna a Tetra BB Bio filtrační kuličky na podporu usazení filtračních baktérií, Tetra CF Carbon filtrační médium pro odstraňování škodlivých organických látek a Tetra FF filtrační vata – spolehlivě odstraní jemné částice a podporuje čistou vodou.Předfiltr zajistí minimální údržbu.
Odpojovací ventily pro jednoduché, pohodlné čištění filtru
Inteligentní systém zamykání zajišťuje,že filtr zůstává zcela vodotěsné
Filtrační koše jsou vybaveny držadly, aby čištění bylo jednoduché

Kapacita filtru: 6,6 l, obsahuje 4 filtrační koše.

Výsledek? Maximum efektivity, omezené nároky na výkon a optimální proud čisté akvarijní vody se správným složením. Filtry Fluval jsou navrženy pro vysoký výkon a jednoduchou obsluhu. Součásti jako kolínka na hadici, spojky hadic, nebo upínací zámky činí údržbu a obsluhu velmi pohodlnou. Navíc unikátní AquaStop umožňuje odpojení a opětovné připojení hadic bez porušení vakua v celém systému. To znamená, že filtr můžete zastavit a pak ho okamžitě znovu spustit, takže jeho údržba je rychlejší, jednodušší a pohodlnější. Vynikající výkonnost tohoto filtru je podložena zaslouženou pověstí Fluvalu jakožto světové jedničky v péči o ryby a akvária a také certifikací HARS (Hagen Aquatic Research Station) – díky kterému se můžete spolehnout, že vychází ze současného výzkumu v akvaristice.

Fluval filtrační náplně:

Odstraňovač dusíkatých látek (spodní nebo střední koš)

Odstraňuje toxický čpavek. Kontroluje hodnotu čpavku a redukuje stres ryb. Při zakládání akvária nebo pro akvária s velkým počtem ryb. Pravidelně provádějte výměnu – min. 1x měsíčně. Pouze pro sladkovodní akvária.

BioMax (horní koš)

Keramické kroužky mají komplexní komplex pórů, kde se usídlují užitečné bakterie. Pomáhá redukovat čpavek a dusitany. Navíc kroužky umožňují ideální průchod vody přes náplň, zajišťuje tak účinnou biologickou filtraci. Vyměňujte každé 3 měsíce. Důležité: vyměňte vždy jen půl náplně, aby došlo ke správnému usídlení bakterií ze staré náplně na novou. Vhodné pro sladkovodní i mořská akvária.

Aktivní uhlí (spodní nebo střední koš)

Fluval aktivní uhlí – s nízkým obsahem popelu vylepšuje průzračnost a barvu vody, odstraňuje zápach. Vysoce porézní povrch zajišťuje velkou ploch pro adsorpci nečistot. Odstraňuje těžké kovy, zápach organické nečistoty, zanechává krystalicky čistou vodu. Tento produkt neuvolňuje fosfáty. Vyměňujte každý měsíc. Aktivní uhlí by mělo být vyměněno při každém použití léčiv. Vhodné pro sladkovodní i mořská akvária.

Molitan (všechny koše)

Zajišťuje zachycení velkých nečisto. Účinná mechanická filtrace. První etapa filtračního procesu. Vhodné pro sladkovodní i mořská akvária.

Rašelina granulovaná (střední koš)

Pomáhá dosáhnout hladiny pH, která je vhodná pro chov určitých tropických ryb. Tento produkt je doporučen pro ryby, které preferují lehce kyselou vodu. Pouze pro sladkovodní akvária.

Zeo- carb (spodní nebo střední koš)

Efektivně eliminuje kapalné nečistoty, zápach a současně odstraňuje jedovatý čpavek – pro čisté a zdravé akvárium. Kombinací dvou produktů do jednoho vám umožní více místa pro ostatní druhy filtračních náplní. Vyměňujte jednou měsíčně, častěji v případě, že je akvarijní voda značně znečištěna. Vyměňte po použití léčiv. Opatrně používejte, v případě, že máte v akváriu živé rostliny. Pouze pro sladkovodní akvária. Vnější multifunkční filtr pro sladkovodní i mořská akvária. Výkon 680 l/h, 10 W

1 recenze Vnější filtr TETRA Tec EX 800 Plus

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vnější filtr TETRA Tec EX 800 Plus“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *