, ,

Vnější filtr TETRA Tec EX 600 Plus

2 309 

Filtr TetraTec ex 600

Není skladem

Katalogové číslo: 1105 Kategorie: , ,

nější velmi výkonný a mimořádně tichý filtr do akvária. Výkon 600 l / h, kapacita filtru 5,7 l.
Vhodný pro akvária o velikosti 60 – 120 l.

Filtr Tetra Tec EX 600 byl speciálně navržen tak, aby zajišťoval vysoce účinnou filtraci vody ve Vašem akváriu. Má automatické přípravné zařízeční pro snadné spouštění a údržbu.

Filtrační médium:

Spodní tác: keramické kroužky Tetratec – biologicky filtrují nečistoty a současně rozvádějí vodu do řady směrů a tak zajišťují, aby voda procházela filtrem rovnoměrně (je třeba je vyměnit v okamžiku, kdy nečistoty z povrchu již nelze smýt), a nahoru biologická filtrační pěna – jemný houbovitý povrch umožňuje vývoj užitečných bakterií, které rozkládají částice nečistot a biologicky nečistoty filtrují (doporučená výměna každých 6 měsíců).

Druhý tác: biologické filtrační kuličky Tetratec – užitečné bakterie rostou v malých prostorách kuliček, nečistoty jsou poté biologicky rozděleny a neutralizovány (kuličky lze používat opakovaně, pokud lze nečistoty na jejich povrchu smýt).

Třetí tác: biologické filtrační médium Tetratec.

Čtvrtý tác: biologická filtrační pěna Tetratec, poté uhlíkové filtrační médium – aktivovaný filtrační uhlík chemicky odstaňuje látky jako jsou pesticidy a prostředky z vody a absorbuje pachy a látky, které způsobují zabahnění a žloutnutí vody. Lze jej používat krátkodobě v případě potřeby (doporučuje se jeho vyjmutí z filtru po 5 – 10 dnech), nakonec hedvábná filtrační podložka Tetratec – jemný materiál vlnité podložky zachycuje jemné nečistoty, které nebyly zachyceny ostatními filtračními médii (výměna se doporučuje jednou za měsíc).

Technické informace:

Výkon
600 l / h

Pro akvária
60 – 120 l

Max. dopravní výška
1,2 m

Průměr hadic
11,3 mm

Rozměry
21 x 20,5 x 38 cm (délka x šířka x výška)

Příkon
10 W

Napětí
230-240 V, 50-60 Hz

1 recenze Vnější filtr TETRA Tec EX 600 Plus

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Vnější filtr TETRA Tec EX 600 Plus“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *