, ,

AF-Component C 2 L

640 

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 8012 Kategorie: , ,

Komponenta C je určena k doplnění menších nedostatků jódu a fluoru v mořském akváriu. Skimmer a filtrační média mají tendenci odstraňovat stopové prvky z vody uzavřeného akvarijního systému, což vyžaduje doplnění mikroživin. V mořských akváriích je jód odpovědný za celkovou funkci buněk a za přenos živin. Fluorin se účastní kalcifikačního procesu a podporuje vývoj kostních tkání. Použití složky C zajišťuje udržování obsahu jódu a fluoru ve vodě na stejné úrovni jako v přírodní mořské vodě. Díky perfektní rovnováze mezi obsahem jódu a fluoru komponenta C posiluje zbarvení tvrdých korálů. Významně ovlivňuje intenzitu modrého a fialového zbarvení a rovněž zdůrazňuje bílé zbarvení korálů SPS. Bezpečná koncentrace přípravku minimalizuje možnost předávkování mikrobiálními živinami, proto může být složka C použita i nově založenými akvaristy.

Dávkování: u smíšených útesových akvárií 5 ml na 100 l vody jednou týdně. Dávka může být také nastavena na spotřebu vápníku – 1 ml na každých 20 ppm / 100 l vody. V akváriích běží metodou Balling – 20 ml / 1 l roztoku KH Buffer. Při použití složek A, B, C by měl být mezi každou dávkou udržován 5minutový časový interval.

Nesměšujte a neskladujte součásti v jedné nádobě. Výrobek pouze pro akvárium. Uchovávejte na chladném místě mimo dosah světla. Drž se dál od dětí.

1 recenze AF-Component C 2 L

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AF-Component C 2 L“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *