, ,

AF-Calcium 3500 g

640 

Dostupnost: Jen 1 skladem

Katalogové číslo: 8007 Kategorie: , ,

Prostředek pro udržování konstantních hladin vápníku a úpravu pH v akváriích útesů. V mořské vodě je konstantní hodnota vápníku nezbytná pro správný rozvoj korálů a korálových řas. Doporučená hladina vápníku v akváriích na útes je 380-460 mg / l (ppm).

Dávkování: 50 g vápníku se rozpustí v 1000 ml vody RODI.

Dávkování by mělo být stanoveno výsledky zkoušek vody a denní spotřeba korálů. Před aplikací roztoku vápníku do vody se doporučuje provést test vody, aby se zjistily parametry aktuální vody. 100 ml roztoku vápníku zvyšuje hladinu vápníku ve 100 l vody o 17,5 mg / l (ppm). Výrobek je také vhodný pro příležitostné použití, aby se zvýšila hladina vápníku jednou. 10 g vápníku ve 100 l vody zvyšuje hladinu vápníku o 35 mg / l (ppm). Nedoporučujeme zvyšovat hladinu vápníku o více než 20 ppm za den. K udržení iontové rovnováhy by se měl použít také KH Buffer a Mineral Salt Reef . Vápník a hořčík lze kombinovat do jednoho roztoku.

Obsahuje: chlorid vápenatý – CaCl2 (CAS: 10043-52-4). Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte ochranu očí. POKYNY PRO OCHRANU: Opláchněte opatrně vodou několik minut. Vyjměte kontaktní čočky, je-li to možné a je to snadné. Pokračujte v opláchnutí. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc / pozornost. Likvidujte obsah / nádobu do nádob s odpadem, které jsou označeny příslušným označením, v souladu s národními předpisy.

1 recenze AF-Calcium 3500 g

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AF-Calcium 3500 g“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *