, ,

AF-Build stimuluje růst tvrdých korálů 50 ml

510 

Dostupnost: Skladem

Katalogové číslo: 8040 Kategorie: , ,

AF Build urychluje vstřebávání vápníku a uhlíku, které jsou rozhodující pro vývoj tvrdých korálů. Poskytnutím korálů všemi nezbytnými přísadami usnadňuje a zrychluje kalcifikaci, což příznivě ovlivňuje rychlost růstu. Navíc AF Build zvyšuje úroveň pH v akváriích útesů. Tím, že udržuje pH na správné, konstantní úrovni, dodatečně podporuje růst korálů. Dlouhodobá aberace úrovní pH jsou výsledkem pomalejšího kalcifikace, inhibice růstu vápence řas a v extrémních případech může úplně zastavit kalcifikační proces. Pravidelné používání přípravku AF Build zabraňuje nepříznivým výkyvům pH a tím, že vyvažuje parametry v akváriu, zlepšuje čistotu vody a podporuje růst korálů. Díky svým jedinečným vlastnostem AF Build snižuje množství řas podřadné a zabraňuje růstu patogenních sinic. Dekompozice potravin může být jednou z příčin poklesu pH, proto by AF Build při použití intenzivního krmení korálů, obzvláště při použití vysoko nutričního AF doplněk energie. AF Build obsahuje: jodidy, uhličitany, vápník.

Dávkování: 1 kapka na 100 litrů (27 US gal) vody každý druhý den po vypnutí světla. Před použitím protřepejte. Po otevření skladování v chladničce, pokud teplota překročí 24 ° C (75 ° F).

Všechny korálové doplňky mají doporučenou dávku 1 kapku na 100 l (27 US gal) vody, ačkoli je důležité, aby každé akvárium bylo jiné a dávka se může lišit v závislosti na obsazení korálu. Doporučujeme dávkování jídel a doplňků z poloviny dávky (dokonce 1) a pozorování korálů a jejich reakcí na podávanou potravu. Jakmile akvárium neukazuje žádné známky předávkování, doporučujeme dávku zvýšit na cílovou dávku. Aby se usnadnilo vstřebávání potravin, měly by být korýše SPS a LPS krmeny po vypnutí světla. Korály jako Zoanthus, Ricordea a další houbové korály by měly být krmeny během dne. Aby bylo zajištěno co nejlepší vstřebávání živin, měly by být veškeré doplňky a potraviny pro korály vydány přímo do akvária. Během krmení doporučujeme vypnout skimmer asi hodinu. Neutahujte uzávěr silou, zabráníte jeho poškození.

1 recenze AF-Build stimuluje růst tvrdých korálů 50 ml

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AF-Build stimuluje růst tvrdých korálů 50 ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *