, ,

3Dpozadí do akvária a terária Slim-Limestone 60 C 20×55 cm Red

756 

3Dpozadí do akvária a terária Slim-Line A 20×55 cm Red

Dostupnost: Jen 1 skladem

Katalogové číslo: 3260 Kategorie: , ,

Všechna pozadí „Back to Nature“ jsou připravena ze speciální polyuretanové směsi. Tento základní materiál v kombinaci s jistou speciální metodou vybarvování zajišťuje prakticky neomezenou dobu životnosti v akváriích bez negativních změn. Materiál je resistentní dokonce proti obvyklým dávkám léčiv i jiných profylaktických prostředků obsahujících látky jako methylenová modř nebo malachitová zeleň. Tato pozadí neovlivňují jakýmkoliv způsobem kvalitu vody a nemají tak vliv ani na zdraví chovaných akvarijních ryb. Jsou tak odolná, že mohou být bez obav používána i v mořských akváriích.

Novinka od firmy Back To Nature pozadí Slim-Line je speciálně navrženo, tak aby v akváriu zabralo minimum místa (síla pozadí 1 cm) a působilo jedinečným a zcela přirozeným dojmem.

Jednotlivé díly jsou vybaveny zámkem, aby do sebe snadno zapadaly. V nabídce jsou dvě varianty pozadí 1. pro akvárium 50 cm vysoké, 2. pro akvárium 60 cm vysoké. Pozadí lze snadno zkrátit či upravit.

Dnes naleznete mnohá jiná pozadí, ale „Back to Nature“ je stále na prvním místě s ohledem na jedinečnost provedení, příznivou cenu a kvalitu.

1 recenze 3Dpozadí do akvária a terária Slim-Limestone 60 C 20×55 cm Red

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „3Dpozadí do akvária a terária Slim-Limestone 60 C 20×55 cm Red“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *