O nás

Pár slov úvodem

Akvaristika dělaná srdcem. Zní Vám to jako klišé? Přijďte k nám, přesvědčíme Vás o opaku!

Představení

Akvaristika Osmančík

Dobrý den,

jmenuji se Roman Osmančík a jménem naší firmy Vás vítám na tomto webovém portále.

Akvaristikou jsme se začali intenzivně zabývat v roce 1995. Na počátku vznikla odchovna akvarijních rybiček. Zde jsme líhli různé druhy, jako například Tetry, Duhovky, Pancéřníčky, Ancistrusy, Skaláry, Cichlidky, Živorodky, Šneky i Krevetky. Později se podařilo rozmnožit i mořské ryby a korály. Dnes máme k odchovně ještě kamennou prodejnu. Zabýváme se prodejem sladkovodní a mořské akvaristiky a vše co k tomu patří. Do našeho sortimentu patří například výrobky firmy Sera, Tetra, Dajana, Triton, Aquaforest, Aquael, Esha, Red Sea, Newa, New Jet, Jebao, Diversa, Prodibio, Marina, Eheim, ATI, Hydra, Grotech, Deltec a další.

Specializujeme se především na chov rybiček, prodej veškerého akvarijního sortimentu, výrobu a instalaci akvárií a také jejich servisní údržbu.

V naší kamenné prodejně si určitě vyberete rybičky, ať už z našeho odchovu, importu nebo od českých chovatelů. Akvária  vlastní výroby z kvalitního skla Float, nebo extračirého skla Optiwhite, které ocení zejména náročnější akvaristé. Krmivo, rostliny, čerpadla, filtry, přípravky na úpravu vody, mořskou sůl a mnoho dalších pomůcek pro mořskou a sladkovodní akvaristiku.

Z pohodlí domova máte také možnost nahlédnout do našeho e-shopu.

Naším cílem je především spokojený zákazník a jeho prosperující akvárium, které dělá hezkou dekoraci domova či firmy a hlavně radost.

Dovolte mi toto rychlé představení zakončit mottem : „Vyplatí se dojet až k nám“.

Děkuji

Roman Osmačík